درباره ما

درباره نفت ایرانی


 

نفت ایرانی یک وبسایت خبری و تحلیلی در زمینه مطالعات اقتصاد و انرژی است ؛ این وبسایت با هدف ایجاد تحول در شیوه های خبررسانی فارسی در زمینه اقتصاد و بهبود حوزه نقد و بحث اقتصاد ایران و جهان ایجاد شده است.

موسسان این شبکه خبری اینترنتی بر این باورند که رسالت اجتماعی و حرفه ای در مسیری که انتخاب نموده اند‌ ایجاب می‌کند تا همیشه در خدمت کشف و بیان حقیقت ، نقد مسیرهای اشتباه و اصلاح روندهای تصمیم سازی و تصمیم گیری های پرخطا باشد و هم قسم شده اند تا دراین مسیرهرگز به خدمت صاحبان کانون های قدرت غیر مردمی در نیایند.

اعتقاد و التزام به اسلام ، ​انقلاب ، ​نظام جمهوری اسلامی و ساختار حکومتی برآمده از رای و اراده مردم ،  و التزام به اندیشه ها و سیره  سیاسی امام و رهبری معظم انقلاب جزو اصلی ترین شاخص های گفتمان نفت ایرانی است و به همین دلیل نشر اندیشه های امام خمینی(ره) و حضرت آیت الله خامنه ای(حفظه الله) در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاد یکی از محورهای فعالیت این وبسایت است .

در وبسایت نفت ایرانی ، حریم خصوصی افراد محترم است و ورود به آن یک خط قرمز جدی قلمداد می شود، بر این اساس خبرنگاران و نویسندگان نفت ایرانی از تمامی مواردی که ممکن است با انتشار مطلب، خبر یا تصویری ، وارد جنبه شخصی زندگی افراد شوند پرهیز می‌کنند.

فعالیت های وبسایت نفت ایرانی مستقل و بی طرف است و به دلیل اعتقادمان به اهمیت حضور و میدان داری بخش خصوصی در توسعه و رونق اقتصاد ملی بخش ویژه ای با همین عنوان در صفحه اصلی سایت ایجاد شده است .

از سویی به دلیل اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و مفاهیمی همچون توجه به کار و سرمایه ایرانی ؛ تلاش برای ترویج روحیه ایرانی گرایی در حوزه اقتصاد ؛ پندار غالب و محوری فعالیت های رسانه ای وبسایت نفت ایرانی است.

انتقاد درفرهنگ اصیل ایرانی و نیز در آموزه های اسلامی ، حق و بلکه وظیفه امت برحاکمان است و البته در جهان امروز از جمله مولفه های مهم حقوق شهروندی شناخته می شود ؛ در نفت ایرانی نیز بنا بر تکلیف { النصیحه لائمه المسلمین} از طرح مباحث انتقادی نسبت به تصمیم گیران و مجریان اقتصاد ایران و به ویژه مسئولان بخش انرژی و نفت کشور استقبال کرده و اصولا نقد را پایه و جانمایه متفاوت بودن گزارش ها و تحلیل های تولیدی در این وبسایت می دانیم.

همچنین لازم به یادآوری است که این رسانه هم خود را از نقد و اصلاح بی نیاز نمی داند و برای تامین این نیاز خود را وامدار و نیازمند مخاطبان فهیم و فرهیخته می دانیم.

برای هر نوع نقد ، طرح نظرات اصلاحی و یا ارسال خبر و گزارش به وبسایت نفت ایرانی از طریق بخش ارتباط با ما و یا با آدرس naftirani.ir@gmail.com مکاتبه نمایید.

 

تماس با ما

 

     لطفا با آدرس naftirani.ir@gmail.com مکاتبه نمایید.

  شما همچنین می توانید این وبسایت را در شبکه اجتماعی linkdin دنبال کنید و یا اینجا کلیک کنید.

ارتباط با ما

فیلدهای الزامی را تکمیل نمایید