انتصاب مدیر عامل جدید نفت سپاهان

انتصاب مدیر عامل جدید نفت سپاهان

مهندس فریدون فدایی دولت به عنوان مدیرعامل شرکت نفت سپاهان منصوب شد.

به گزارش  نفت ایرانی به نقل از شمانیوز مهندس فدایی دولت در حالی به عنوان مدیرعامل نفت سپاهان انتخاب شد که قبل از این مدیرعاملی شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی ایران وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی (شستا) را برعهده داشت.

روند فعالیت و عملکرد مهندس فدایی دولت در این شرکت متعلق به شستا به گونه‌ای بود که در طی ۲ سال اخیر شرکت را از ورطه ورشکستگی به مسیر سوددهی سوق داده و سود سرمایه‌گذاران را به ۵ برابر ارتقا داده است.

افزایش تولید و بهره‌وری در شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانو و شرکت های زیر مجموعه آن و همچنین صدور دانش فنی و مهندسی به کشورهای همسایه از نقاط درخشان کارنامه مهندس فدایی دولت در این شرکت است.

خروج ۶ شرکت مشمول ماده ۱۴۱ از وضعیت ورشکستگی را می‌توان از نقاط مثبت فعالیت مهندس فدایی دولت دانست.

دریافت لوح همایش ملی حقوق انرژی، دریافت تندیس حامیان برتر محیط زیست، دریافت جایزه ملی مدیریت مالی ایران، تندیس مجمع جهانی مشتری مداری، تندیس غرفه برتر نمایشگاه، تندیس چهره‌های ماندگار سه دهه، دریافت عنوان مدیر شایسته سال ۱۳۹۴، دریافت تندیس استراتژی برند، دریافت گواهینامه مجمع جهانی مدیریت برند، دریافت عنوان گواهینامه باشگاه نوابغ ایران و همچنین دریافت عنوان برتر غرفه نمایشگاه باکو، تنها بخشی از سوابق مدیریتی مهندس فدایی دولت است.

بنا بر این گزارش شرکت نفت سپاهان به عنوان شرکتی مستقل و غیر دولتی در سال ۱۳۸۱ خورشیدی تأسیس شد و از سال ۱۳۹۲ با نماد شسپا در بازار بورس اوراق بهادار وارد شد.

از محصولات شرکت نفت سپاهان می‌توان به روغن‌های صنعتی، روغن موتورهای بنزینی، دیزلی، روغن‌های دنده خودرو، روغن موتور سیکلت، روغن موتور ویژه و دریایی، گریس، محصولات پایه، اسلک واکس، پارافین، اکستراک و روغن پایه SOC-500، ضد یخ – ضد جوش اشاره کرد.

گفتنی است این شرکت بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین تولید کننده روغن پایه در خاورمیانه است و شرکت اوجان شیمی تبریز و همچنین شرکت آریا سولار از زیرمجموعه‌های این شرکت به حساب می‌آیند.

بی‌تردید سوابق مدیریتی درخشان مهندس فدایی دولت به ویژه در دوران مدیرعاملی شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی ایران، زمینه‌ساز رشد و ارتقا عملکرد شرکت نفت سپاهان خواهد شد.

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت