بازگشت یک کنسرسیوم سرمایه گذاری پتروشیمی به پروژه های ایران
چکیده: مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تداوم مذاکره با سرمایه‌گذاران خارجی صنعت پتروشیمی ایران خبر داد.  به گزارش نفت ایرانی؛ حسین علیمراد درباره سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت پتروشیمی ایران  گفت: جذب سرمایه‌های خارجی، تابعی از شرایط بین‌الملل و همکاری‌ها میان ایران و دیگر شرکت‌ها و کشورهای دنیاست. ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تقدیر سرپرست وزارت کار از مهندس سبحانی/شرکت" اکسیر نوین فرآیند آسیا" کارآفرین برتر ملی شد
چکیده: شرکت " اکسیر نوین فرآیند آسیا" در بین ۱۰ کارآفرین برتر ملی سال ۹۶ قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری نفت ایرانی ،در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سال 96 و با حضور انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 10 کارآفرین برتر ملی سال 96 معرفی و تقدیر شدند. در این جشنواره از مهندس جلیل سبحانی از شرکت " اکسیر نوین فرآیند آسیا" ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تحریم نفت ایران ممکن است قیمت نفت را به ۱۵۰ دلار برساند
چکیده: پایگاه خبری نفت ایرانی؛ به گزارش خبرگزاری رویترز از لندن، برخی سرمایه‌گذاران سرشناس بازار انرژی اعتقاد دارند که قیمت نفت به رقمی بی‌سابقه جهش خواهد کرد. با وجود نگرانی‌ها از این که جنگ تجاری، رشد ارزش دلار و کند شدن رشد تقاضای نفت بر قیمت این کالا تأثیر منفی بگذارد، برخی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری، همچون اندوراند کپتال و وس... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
پهلودهی هفت نفتکش غول پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی
چکیده:  مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به وضعیت نامناسب آب و هوایی و کاهش دید در روز گذشته، گفت: هفت نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ برای انجام عملیات دریافت و صادرات نفت خام پهلودهی شدند.  آژانس اخبار نفت ایرانی؛ سید پیروز موسوی با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته در پایانه نفتی خارگ در بدترین شرایط ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
 بانک گردشگری، 12 مدرسه برای محرومان می سازد
چکیده: بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال 1396 خود را جهت کمک هزینه ساخت 12 باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری ، بر اساس تصمیم هیات مدیره این بانک، تمامی هزینه هدایای نوروزی سال 96 صرف کمک هزینه احداث واحد های آموزشی در مناطق محروم می شود. بر این اساس در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر عمل به اقتصاد مقاوم... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
1.500.000 هزار مخاطب فقط در یک کانال!
چکیده: با توجه به آخرین تغییرات در میزان رشد تعداد مخاطب در تلگرام، کانال خبر فوری با بیش از یک میلیون و پانصد هزار عضو پر مخاطب ترین کانال تلگرام در جهان است. به گزارش خبرفوری با توجه به آخرین تغییرات تعداد اعضای کانال های تلگرامی خبر فوری در رتبه اول کانال های تلگرام با ۱ونیم میلیون مخاطب در میان همه کشورهای جهان قرار گرفته است. بررسی بازدید کان... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
برندگان و بازندگان در بازی شایعه ملی حفاری
چکیده: از پنجشنبه شب گذشته ، در حالی که موج خبری عمومی کشور روی مساله ابعاد حادثه پلاسکوی تهران متمرکز شده بود، شرکت ملی حفاری ناگهان به مرکز ثقل شایعه در صنعت نفت بدل شد، خطوط خبری خاص که پیشتر هم در شایعه سازی های مرتبط با نفت نقش آفرین بودند با تاکید بروی واژه  " برکناری" از تغییر مدیریت در شرکت ملی حفاری خبر دادهه و  سید شریف حسینی نماینده پ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
بررسی اثر حضور ترامپ در کاخ سفید بر اقتصاد ایران در یک همایش تخصصی
چکیده: مدیرعامل مؤسسه اقتصاد ایرانیان معتقد است زمانی که مجموعه عوامل تاثیرگذار اقتصادی افزایش می یابد، سرمایه‌گذاران بر مبنای آن برنامه‌ریزی کرده و زمینه ساز توسعه و رشد اقتصادی می شوند، وی اضافه می کند که  مجموعه همایش های دورنمای اقتصاد ایران در تلاش است تا سرمایه گذاران بتوانند به نقشه راه کلی برای حضور بهینه در ساختار رشد اقتصاد ایران ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
پیوستگی ازدیاد برداشت مخازن نفتی با تحقق برنامه ششم
چکیده: نفت ایرانی : گروه دیدگاه/ یک کارشناس انرژی معتقد است : با انجام طرح های ازدیاد ضریب بازیافت مخازن نفتی علاوه بر تحقق اهداف برنامه ششم توسعه ، مدل توسعه ی اقتصادی ایران نیز بهبود خواهد یافت.   شهاب دادگرنژاد  گفت: افزایش میزان ضریب بازیافت در مخازن نفتی کشور گام نخست در دستیابی به برنامه ششم توسعه چشم‌انداز ایران در صنعت نفت می باشد... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تمام مردم باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند
چکیده: مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری ملل گفت: اقتصاد مقاومتی الگویی است که رهبر انقلاب آن را مطرح کرده اند و نجات دهنده ی کشور ماست . نفت ایرانی: موسسه مالی و اعتباری ملل(عسگریه) جزو فعالترین موسسات مالی و اعتباری ایران است که  خدمات  زیادی را به مشتریان خود ارائه داده است.در همین حال خبرنگار ما با سید امین جوادی مدیر عامل موسسه ملل و یکی از ک... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
پای BP در میادین نفتی آذری محکم تر شد/ امضای سند همکاری سوکار با شرکت انگلیسی
چکیده: شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان ( سوکار ) و شرکت بریتیش پترولیوم ( بی پی ) روز جمعه یک سند در زمینه همکاری توسعه میدان نفتی 'آذری – چراغ و گونشلی' در دریای خزر در باکو امضا کردند. به گزارش ایرنا به نقل از شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان ، این سند همکاری از سوی رونق عبد الله اف رئیس این شرکت و گوردون بیرال مسوول دفتر منطقه ای بریتیش پترولیو... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
رقيب بزرگ در خاورميانه؛ شرایط و دورنمای صنعت حفاری
چکیده: همزمان با برگزاري چهاردهمين نمايشگاه تخصصي ساخت تجهيزات صنعت حفاري، بحث خصوصي‌سازي شركت ملي حفاري نيز داغ شده است. بحثي كه محل اختلاف نظر صنعتگران و سياستگذاران شد و با دستور مقام معظم رهبري رسيدگي به روند آن به‌طور فعلي ملغي شد تا بررسي‌هاي بيشتري در اين زمينه انجام شود. كارشناسان اقتصادي خصوصي‌سازي را زمينه‌ساز توس... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
شرکت ملی حفاری می تواند پیشتاز بازار خلیج فارس شود
چکیده: مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت می تواند با شرکت های بین المللی رقابت کند . اگر حمایت شویم ظرف کمتر از ۱۰ سال می توانیم بازار عمده خلیج فارس را در بخش حفاری در دست بگیریم.   نفت ایرانی- گروه خبر:  حیدر بهمنی، در نشست خبری که روز پنجشنبه (۲ دی ماه ۱۳۹۵) در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت حفاری برگزار شد، با اشاره به ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
 چشم قاهره به نفت عراق است/ دعوای سیاسی با نتیجه نفتی
چکیده:  نفت ایرانی - گروه خبر: به گزارش خبرگزاری فرات نیوز، طارق الملا روز پنجشنبه در حاشیه کنفرانس کشورهای عرب صادرکننده نفت اوپک در قاهره در گفت و گو با خبرنگاران افزود: کشورش در صدد دستیابی به توافق با عراق جهت خرید نفت به طور مستقیم از این کشور طی سه ماهه نخست سال 2017 است. به دنبال اختلافات در مواضع سیاست خارجه ریاض و قاهره ، آرامکو بزرگترین ش... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
برگزاری ۲۰ مناقصه نفت و گاز در ایران/رکورد جدید مشارکت نفتی روسها
چکیده: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی با تشریح برگزاری ۲۰ مناقصه توسعه و افزایش ضریب بازیافت میادین نفت و گاز در مناطق مرکزی ایران، گفت: تاکنون بیشترین تفاهم نامه همکاری با روسها امضا شده است.   نفت ایرانی - گروه خبر: سلبعلی کریمی در گفتگو با مهر درباره جزئیات برگزاری مناقصات جدید نفت و گازی ایران، گفت: هم اکنون برنامه توسعه ۲۰ میدان نفت و گازی در م... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
صفحه 1 از 22اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين